Студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з права

20 Квітня, 2017

12-13 квітня 2017 на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство». Участь в олімпіаді взяли наступні представники від Київського університету права НАН України: керівник делегації к.ю.н., доцент кафедри галузевих правових наук Перелигіна Раїса Володимирівна та студенти – Коняхіна Альона Ігорівна та Лопащук Ірина Дмитрівна.

Метою проведення олімпіади було виявлення, відбір та підтримка студентської обдарованої молоді, розвиток і реалізація здібностей студентів, стимулювання й активізація їхньої навчально-пізнавальної і науково-дослідної діяльності, творчої праці. А також – стимулювання педагогічних та науково-педагогічних працівників, підвищення якості підготовки фахівців, системне вдосконалення освітнього процесу, формування кадрового потенціалу для дослідницької, виробничої, адміністративної і підприємницької діяльності.
     Із привітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, а також декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Серед почесних гостей заходу присутніми були: заступник голови Запорізької обласної адміністрації, в.о. начальника Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Олексій Долгополов, президент всеукраїнського видавництва «Юрінком-Інтер», почесний професор ЗНУ Віктор Ковальський, заступник головного редактора юридичного журналу «Право України» Лариса Макаренко, директор Центру німецького права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка Роман Мельник, віце-президент Асоціації фахівців із адміністративного права, доцент кафедри адміністративного права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків) Дмитро Лученко, віце-президент Національної академії правових наук України Микола Кучерявенко
     Учасники олімпіади мали продемонструвати знання із адміністративного права, адміністративного процесуального права, господарського права, господарського процесуального права, а також із екологічного, конституційного, кримінального, міжнародного, трудового права тощо.
     Також організатори олімпіади подбали про культурну програму, а саме знайомство із Запоріжжям, екскурсія на острів Хортиця.

Команда Київського університету права НАН України ввійшла до 20-ти кращих команд з усіх міст України. Крім сертифікатів участі в олімпіаді студентам були вручені комплекти навчальної літератури.
      Організатори даного заходу наголосили, що усі учасники олімпіади вже є переможцями, оскільки, завдяки рокам напруженої праці, змогли перемогти в першому турі та здобути міцні знання з права.

Матеріал підготувала:
доц. кафедри кримінального права та процесу
Перелигіна Р.В.