Студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнській студентській конференції “Молодь України” в м.Ужгороді

7 Листопада, 2011

Люблю  цей  край  я  ще  з  дитинства.
Народ  гостинний,  спів  чудовий,
Тут  трав  і  квітів  розмаїття
Дарує  ліс  нам  смерековий.
Тут  як  в  раю,  таке  блаженство,
В  гармонії  з  природою  душа.
Колише  струни  мого  серця
Мелодія  любові  і  добра.

«Доброго дня, Вас вітає сонячне Закарпаття»!!! Саме так зустріли лідерів студентського самоврядування вишів України на Всеукраїнській студентській конференції «Молодь – майбутнє України», яка проходила 3-5 листопада в  м. Ужгороді. Організатори конференції – Студентська рада Закарпатської області при управлінні освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації та Всеукраїнська студентська рада при Міністерстві освіти і науки молоді та спорту України.

Приємний настрій, чудові емоції, прекрасний прийом, так вітали закарпатці студентство з усієї України. На конференції презентувалися кращі студентські креативні проекти, які успішно втілюються в навчальних закладах. На конференції були представлені – Національний  університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»,Дніпропетровський національний університет ім.О.Гончара, Національний  університет державної податкової служби України, Національна академія статистики, обліку та аудиту,Ужгородський національний університет,Закарпатський державний університет та інші. Київський університет права НАН України представили – Президент студентського парламенту Малюк Олександр,який розповів про процедуру проведення виборів в університеті та Борисюк Тетяна з доповіддю на тему: “З досвіду європейської практики студентського самоврядування в КУП НАН України”. По завершенню конференції делегація від КУП НАН направила свої креативні пропозиції для ефективної роботи та розвитку студентського самоврядування в навчальних закладах України. Після конференції організатори запросили всіх учасників відвідати перлини архітектури Закарпатського краю та   насолодитися панорамою вечірнього міста. Студентство щиро вдячне за гарний настрій та плідну роботу. Чекаємо з приємністю   нових зустрічей!