Студенти КУП НАН України взяли участь у Всеукраїнському правовому VIP-турнірі

21 Листопада, 2012

16 листопада 2012 року команда студентів від Київського університету права Національної академії наук України взяла участь у Всеукраїнському правовому VIP-турнірі серед студентів юридичних факультетів вишів України. Традиція проведення подібного змагання з юридичних дисциплін бере початок з 2008 року та щорічно відбувається напередодні Всеукраїнського тижня права. Цього року дана подія відбулася на базі Юридичного інституту Національного авіаційного університету за підтримки Координаційної ради молодих юристів при Міністерстві юстиції України.

Організатори турніру поставили високу мету проведення даного заходу,  а саме: сприяння розвитку правової культури студентської молоді та української спільноти, виховання поваги до права в Українській державі, підвищення правових знань студентства та умінь застосовувати їх у подальшій практичній діяльності. На турнірі було представлено 21 команду. У правовому конкурсі, який проводився за правилами гри «Брей-ринг», взяли участь студенти з усіх провідних вишів України, що здійснюють підготовку майбутньої правової еліти нашого суспільства. Серед команд студентів Національного університету «Харківська національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого», Національної академії внутрішніх справ України, Національного університету «Одеська юридична академія», Національного авіаційного університету, Національного університету “Острозька академія” гідно представили свою alma mater студенти Київського університету права НАН України, про що отримали відповідний диплом.

Після проведення турніру учасники-конкурсанти мали змогу налагодити зв’язки між студентськими громадами ВНЗ та у дружній атмосфері обговорити подальші плани співпраці.

Кулик Олена,
студентка IV курсу