Студенти КУП НАН України взяли участь у Загальноміській акції телеканалу Сіті «Повернемо Києву статус найзеленішої столиці Європи»

18 Квітня, 2011

16 квітня 2011 року професорсько-викладацький склад, працівники та студенти університету взяли участь у Загальноміській акції «Повернемо Києву статус найзеленішої столиці Європи!», яку телеканал Сіті проводить другий рік поспіль. Під час акції на території КУП НАН України було висаджено 10 хвойних дерев (смерек), розбито клумбу, де весною замайорять квіти, висадженні кущі троянд. Кілька годин натхненої праці невпізнанно змінила вигляд газонів біля КУП НАН України.

Долучитися до озеленення рідного міста студентство закликає і всіх киян та молодь під гаслом «Вимкни комп’ютер – посади дерево!», адже все, що нас оточує – це виключно результат нашого особистого ставлення до краси, гармонії, самоповаги.

Відеорепортаж