Студенти КУП НАН України взяли участь в ток-шоу “Віра. Надія. Любов”

24 Лютого, 2011

За дорученням ректора Київського університету права НАН України , професора Бошицького Юрія Ладиславовича 23 лютого студенти Київського університету права НАН України  разом з проректором з  гуманітарної та виховної роботи Левківською Галиною були гостями програми ” Віра. Надія.Любов”, що на Першому Національному каналі. Такими  щирими і одночасно зворушливими постали перед глядачами герої програми.  Кожен учасник  з такими різними проблемами, але всіх  їх об’єднує єдине – це надія на добру волю та допомогу небайдужих людей. Ведучі  програми – Ілля Ноябрев та заслужена артистка України Тетяна Цимбал. Від ефіру до ефіру вони  співпереживають та розділяють долі кожного з героїв. У більшості випадків – це діти хворі на хвороби, які на сьогоднішній день є важко виліковними. Перед нами постали  різні історії життя зовсім юних дітей,які відчули  гіркий присмак недуги.  В одній з історій заради порятунку сина мама залишає роботу і приділяє всю себе йому, бо в нього целіакія.  Дане захворювання  не внесене до списку,яке затверджується  МОЗ, хоча за останніми даними в Україні близько 450 тис. хворих  і  дієтичне харчування, яке передбачається лікарями на сьогодні немає. Мама сама готує Сергійку хліб,бо попадання глютену до організму дитини завдасть непоправної шкоди його здоров’ю. В наступній  історії художній керівник Віталій Любота організував  театр для дітей хворих на даутизм. Їх об ‘єднує єдине – це  віра на порятунок та небайдужість ближнього. В цих дітей можна багато чому навчитися : по – перше, це вміння цінувати кожну хвилинку прожитого життя, по – друге, бажання кожного з них в майбутньому допомагати людям та бути корисними.

Студенти Київського університету права НАН України були вражені  бажанням дітей жити і творити добро,і зовсім по –новому подивились на благодійну акцію” Передай тепло своєї руки маленькій дитині”, яка проводиться в нашому університеті. Кожна хвилинка життя є неповторною і особливою, і вміючи цінувати такі речі людина відчуває себе по- справжньому щасливою. Тому будьте милосердними та допомагайте людям і це віддасться Вам сторицею. І як говорив Ф.Достоєвський: “Я зрозумів одну нехитру істину. Вона в тому, щоб творити так звані дива своїми руками”.