Студенти КУП НАН України взяли участь в урочистому відкритті V Всеукраїнського фестивалю науки

20 Травня, 2011

19 травня 2011 року студенти КУП НАН України взяли участь в урочистому відкритті V Всеукраїнського фестивалю науки. Захід проходив у великому конференц-залі Національної академії наук України.

З вітальними промовами до учасників та гостей Фестивалю звернулись: Президент НАН України, академік Борис Патон; віце-президент НАН України, академік Антон Наумовець; перший заступник Голови Державного агентства з питань науки інновації та інформатизації Борис Гриньов; Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Жак Фор та інші. Промовці підкреслили, що наука сьогодні є рушійною силою прогресу людства і наше суспільство має зробити все, щоб наука України посіла гідне місце в світі.

Як зазначив академік Б.Є. Патон, головною метою проведення Фестивалю науки в Україні є широке інформування суспільства про наукові досягнення і практичні розробки вітчизняних наукових установ і вищих навчальних закладів. Проведення фестивалів науки в Україні є важливим кроком передової науки та освіти до вирішення актуального завдання — налагодження тісних зв’язків науки з громадськістю, пропаганди та популяризації досягнень української науки, привернення уваги суспільства до проблем науки та перспектив її подальшого розвитку, підвищення культурного рівня суспільства, залучення талановитої молоді до науки, формування наукового світогляду громадян, піднесенню престижу науки в українському суспільстві.

Враховуючи Концепцію створення та існування КУП НАНУ як осередку інтеграції науки і освіти, студенти університету беруть активну участь у науковій діяльності, їм не байдужа доля української правничої науки.