Студенти КУП НАН України зустрілись з міністром юстиції України Павлом Петренком

23 Грудня, 2016

В стінах Міністерства юстиції України нещодавно відбулася зустріч  Міністра юстиції України Павла Петренка з кращими доповідачами Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції на тему: «Роль Міністерства юстиції України в модернізації вітчизняної правової системи».
     Серед 55  авторів найбільш цікавих робіт із 24 вищих навчальних закладів України, КУП НАНУ представили: студентка 3 курсу ФЕОФАНОВА Елеонора, студент магістратури МОЙСЕЄНКО Юрій та аспірантка ЧЕРВЄНКОВА Марина.
     «Я приємно вражений, що ви настільки глибоко відчуваєте важливість професії юриста в нашій державі. Адже за останні 25 років для багатьох обрання цієї професії перетворилося на питання престижу, а не особистих переконань. Юрист – це без перебільшення надзвичайно відповідальна професія. Ми з вами відповідальні за долю людей», – з такою промовою звернувся до переможців Голова організаційного комітету конференції, яким вступив сам Павло Петренко.

За словами заступника Міністра юстиції Ганни Онищенко, найважливіше на таких зустрічах зі студентами бачити допитливі очі, яким все цікаво. Не зважаючи на велике навантаження в роботі, організаційним комітетом було оцінено кожну надіслану роботу та обрано кращі з кращих.
     Модератором заходу виступив телеведучий Петро Мага, який зауважив, що: «Завдяки вашій роботі ви сьогодні зібралися тут і маєте шанс особисто зробити пропозицію чи поставити питання Міністру юстиції».
     Студенти взяли активну участь в обговоренні наявних проблем реформування правової системи та поставили багато актуальних та цікавих запитань Міністрові юстиції, зокрема, на такі теми, як: перезавантаження судової системи, модернізація виконавчої служби, демонополізація та децентралізація реєстраційних послуг, перспективи реформ у галузі адвокатської діяльності.

За результатами роботи конференції матеріали доповідей, відібрані організаційним комітетом, будуть опубліковані в мережі Інтернет на офіційній сторінці Міністерства юстиції України та окремою збіркою доповідей. Крім того, усі автори найкращих робіт отримали змогу пройти стажування у Мін’юсті.
     Павло Петренко запросив переможців у майбутньому брати участь у конкурсних відборах на вакантні посади в органах юстиції.

Прес-центр КУП НАНУ