Студенти КУП НАНУ долучилися до благодійної акції

3 Березня, 2014

Нещодавні події у нашій державі не залишили байдужими усіх українців та громадян України. Ніхто не міг подумати, що мирний протест 21 листопада 2013 року стане одним з переломних моментів в історії України. Понад 3 місяці люди стояли на Майдані, показуючи недовіру тогочасній владі, а подальша узурпація влади в руках однієї людини викликала обурення у населення. Події лютого 2014 року тримали увагу мільйонів людей не лише в Україні, а й у цілому світі.
     Кожен з нас має різні погляди на діяльність мітингуючих, інші – різні думки стосовно наслідків. Але, на превеликий жаль, під час сутичок загинули люди, звичайні люди, котрі віддали своє життя за краще майбутнє. Смерть людини – завжди трагедія, ніщо не може бути вартим людського життя.
     На Майдані люди назвали загиблих «Небесною Сотнею».  Згідно з постановою Верховної Ради України, новообраний Президент має присвоїти усім загиблим під час протестів звання Героїв України.
     У свою чергу, Юрій Бошицький, ректор Київського університету права НАН України, професор, заслужений юрист України, запропонував зібрати кошти на допомогу сім’ям  постраждалих учасників Майдану. У холі університету, спільно з представниками студентського активу КУП НАНУ, було відкрито скриньку для збору коштів від студентів КУП НАНУ у пам’ять «Небесної Сотні» та на допомогу сім’ям загиблих. Було також ухвалено рішення про покладання квітів на Майдані Незалежності.
     Вічна слава та вічна пам’ять «Небесній Сотні».

Миркєєв Ярослав