Студенти КУП НАНУ – гості Посольства Угорщини в м. Києві

5 Квітня, 2018
    У рамках співпраці між Київським університетом права НАН України та Посольством Угорщини в м. Києві, на запрошення надзвичайного посланника і повноважного міністра Посольства Угорщини в м.Києві, заступника глави місії, пана Ласло Чаба Пап 4 квітня 2018 р. студенти Університету взяли участь у дипломатичному сніданку у Посольстві Угорщини в м. Києві.
    Проведення сніданку стало можливим, завдяки сприянню ректора Київського університету права НАН України, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького та його добрим стосункам із високопосадовцями дипломатичних кіл. Студенти Університету отримали нагоду шляхом безпосереднього спілкування здобути унікальний практичний дипломатичний досвід міжнародного рівня.
    Під час зустрічі, спілкування було зосереджено на: історичних аспектах встановлення дипломатичних відносин України та Угорщини; політичній і економічній ситуації в Україні; особливостях розвитку освіти в Україні, а також майбутніх перспективах відносин України та Угорщини. Окремим питанням стало обговорення перспектив відкриття у Київському університеті права НАН України ексклюзивного центру Угорської культури та історії. Знаково, що спілкування відбувалося англійською мовою.

zustrich.jpg

У заході взяли участь: надзвичайний посланник і повноважний міністр Посольства Угорщини в м. Києві, заступник глави місії Ласло Чаба Пап, радник першого класу Посольства Угорщини в м. Києві, д-р Бернадетт Коллар, студенти КУП НАН України – Маленко Дар’я, Третьякова Дар’я, Полторацька Вікторія, Нежурко Олександра, Хромов Олександр та доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства КУП НАН України Тітко Е.В.
    Для студентів Київського університету права НАН України, як майбутніх фахівців-міжнародників, було неоціненно побачити і відчути повноту атмосфери дипломатичної професії, випробувати на практиці здобуті навички дипломатичного протоколу та етикету, отримати практику спілкування іноземною мовою із фаховим дипломатом.
    Зустріч пройшла в дружній та конструктивній атмосфері. Наостанок, надзвичайний посланник і повноважний міністр Посольства Угорщини в м. Києві, заступник глави місії Ласло Чаба Пап наголосив на своєму бажанні підтримати відкриття ексклюзивного центру Угорської культури та історії у Київському університеті права НАН України та провести зі студентами круглий стіл з представниками Вишеградської четвірки.