Студенти КУП НАНУ на ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання»

16 Травня, 2010

29-30 квітня 2010 року студентки Слєсарєва Маргарита (2 курс) та Хорошевська Анастасія (4 курс) Київського університету права НАН України взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання», м. Ужгород, організованій Закарпатським державним університетом за підтримки Асоціації правників України.

Конференція проходила у формі секційних засідань, які пройшли на високому науково-теоретичному рівні. У наукових доповідях, розглядалися проблеми та перспективи розвитку законодавства України. Актуальність теми конференції викликала жваві дискусії та обмін думками й конструктивними ідеями, що, сподіваємося, створить не один напрям правових досліджень.

Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Закарпатські правові читання», відбулася на високому організаційному та науковому рівні. Обрана тема науково-практичної конференції послугувала плідним підґрунтям для обміну думками із зазначеної проблематики. За результатами конференції була опублікована збірка матеріалів тез та доповідей учасників конференції, у яку були включені доповіді Маргарити «Адміністративний примус в умовах надзвичайних правових режимів» та Анастасії «Окремі питання кримінальної відповідальності суб’єктів господарювання в Україні».

У рамках екскурсійної програми студентки відвідали заходи що складали програму фестивалю сакури: показ фільмів Еміра Кустуріци, прогулянка алеєю сакур, а також Ужгородський замок, Левицький замок та місцевий музей культури та побуту.

Висловлюємо щиру подяку ректорові КУП НАНУ Бошицькому Ю.Л. та організаторам конференції!
 Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.