Студенти КУП НАНУ на персональній виставці В.Мамсікова

24 Грудня, 2009

24.12.2009 р студенти КУП НАН України на запрошення ректора, професора Юрія Бошицького мали можливість відвідати унікальну виставку київського художника Владислава Мамсікова (лідера київського андеграунду 70-х років), який представив свій новий проект під назвою «Дорослий погляд на актуальне мистецтво». Цим проектом митець декларує актуальність свого художнього досвіду відносно сучасних цінностей.

Студенти з захопленням розглядали роботи митця. Здебільшого їх вразили картини на морську тематику, зокрема такі як: «Ранок», «Балаклава», «Вітер і сонце». Дівчатам дуже сподобалась модернізована картина «Calvin Clein jeans», на якій було зображено дівчину-модель у стильному одязі (картинка нагадує обкладинку глянцевого журналу). Взагалі, не було жодної картини, яка б не зацікавила гостей. На виставці була тепла затишна атмосфера. Студенти задоволені відвіданням галереї та вдячні ректорові університету за запрошення.

Альона Вечірко, студентка 1 курсу