Студенти КУП НАНУ на запрошення ректора відвідали презентацію науково-популярної монографії “Портал”

31 Травня, 2010
      31 травня 2010 року на запрошення ректора, професора Юрія Ладиславовича Бошицького, студенти Київського університету права НАН України, мали нагоду відвідати презентацію науково-популярної монографії “Портал” Юрія Івановича Пісковського, професора Міжнародної Академії архітектури. Незважаючи на те, що монографія була видана досить давно, це був перший її вихід у світ. Презентація супроводжувалася демонстрацією відеоролика, який розкривав суть проекту. Ми побачили витяг з декількох розділів монографії – найкраще, за думкою автора, більше ніж з 900 фоторобіт.

Дуже цікавою була форма проведення презентації. Кожен розділ монографії, як, наприклад «Пролог», «Портал», «Проповідь», був доповнений прекрасними віршами. Під час презентації відеоролика, поезія, декламована вживу, в гармонії з авторською музикою, створювали дивовижну атмосферу затишку та спокою.

Презентація завершилася концертом різноманітної музики – в програмі звучали як народні пісні, так і класичні композиції.

Після завершення, ректор, професор Ю.Л.Бошицький, разом з представниками студентського активу, привітали автора з презентацією та мали можливість поспілкуватися з митцем.

Дякуємо адміністрації університету за можливість збагатити внутрішній світ та підвищити духовний рівень, що є дуже важливим для студентів-правників.

Олександр Рендюк,
студент 2 курсу