Студенти КУП НАНУ проходять практику в МЗС

3 Липня, 2018

З 18 червня до 6 липня за ініціативою ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького студенти: Полторацька В., Шестопалова В., Маленко Д.; Третякова Д., Буданова Д., Боброва Т., Псьота Я. мають нагоду пройти практику в Міністерстві Закордонних справ України.

mzs1.jpg

mzs2.jpg

mzs3.jpg

Під час практики студентів розділили на групи для роботи в різних департаментах Міністерства, а саме: в департаменті менеджменту персоналу, політичному департаменті та генеральному секретаріаті, а також в архіві Міністерства.
    Нобхідно підкреслити, що робітники Міністерства із задоволенням працюють із молодими кадрами, які швидко розуміють свою роботу до якої входить: робота з матеріалами особистих справ працівників МЗС, листами від високоповажних осіб, в тому числі Послами та Генеральними Консулами, а також з новинами зі всього світу.
    Студенти мають чудову можливість побачити роботу Міністерства на практиці та спробувати свої сили і знання. При цьому, молоді кадри демонструють високий рівень підготовки та дисципліни, що було відмічено кураторами практики.
    Також треба додати, що цей чудовий досвід молодь отримує завдяки своєму Університету, який завжди намагається підтримати своїх студентів у їхніх прагненнях.

Матеріал підготували:
студенти 2-го курсу КУП НАНУ