Студенти КУП НАНУ проходять стажування на посадах радників голови КМДА

5 Липня, 2013

У рамках відзначення Дня молоді у столиці відбулася офіційна зустріч молодіжних активістів, стипендіатів та стажистів з керівництвом міста.

Завдячуючи ректорові, професорові, заступнику голови Союзу юристів України, відповідальному секретареві комісії Конституційної Асамблеї з питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина Юрію Бошицькому щодо підтримки студентів КУП НАНУ в креативних проектах столиці, студенти ІV курсу Шевченко Андрій, Берлінова Тетяна, Кулик Олена, Плавинська Марта вибороли право проходити стажування на посадах радників голови КМДА, його заступників та керівників структурних підрозділів протягом липня 2013 року.

Серед 50 найкращих представників обдарованої молоді  столиці отримала одноразову стипендію Київського міського голови  студентка КУП  НАНУ Плавинська Марта, волонтер чемпіонату футболу ЄВРО – 2012, координатор волонтерського руху серед студентів вишів Святошинського району м. Києва.

The representatives of Kyiv City State Administration held an official meeting with youth activists, scholars and trainees in the framework of Youth Day celebration.
   Owing to the support of Prof. Yuriy Boshytskyi, Rector of Kyiv University of Law of the National Academy of Sciences of Ukraine, Deputy Head of the Union of Lawyers of Ukraine, Senior Secretary of Constitutional Assembly Commission, to the students of University who participates in creative projects of Kyiv City, the students of fourth year of study Andriy Shevchenko, Tetyana Berlinova, Olena Kulyk, Marta Pavlynska have gained the right to undergo the training as councilors of the Head of Kyiv City State Administration, Deputy Head of Kyiv City State Administration and Heads of Departments.
   Moreover, Marta Pavlynska, the student of Kyiv University of Law of the National Academy of Sciences of Ukraine, EURO 2012 volunteer, coordinator of Sviatoshyn District Student Volunteer Movement, received the one time Kyiv City Mayor scholarship.