Студенти КУП НАНУ провели благодійну акцію у підшефному навчально-виховному закладі дитячого будинку “Колиска дитячої надії”

23 Вересня, 2013

21 вересня у рамках загальноуніверситетського проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», який діє п`ятий рік  поспіль під  особистим патронатом Юрія Бошицького, ректора, професора, заслуженого юриста України студенти КУП НАНУ відвідали підшефний дитячий будинок «Колиска дитячої надії», приурочивши даний захід до Всесвітнього дня миру.

Вихованцям дитячого закладу було передано фрукти  (понад 50 кг яблук особисто передав Юрій Бошицький, який  поряд з науковою, адміністративною роботами значне місце приділяє й благодійно – меценатській сфері діяльності).  Книжки та іграшки, які були  зібрані силами студентів, професорсько-викладацького складу та співробітниками університету особливо зацікавили школярів початкових  класів.

Також з дітьми провели  моніторингові інтелектуальні ігри та невеликий екскурс в історію щодо святкування Всесвітнього дня миру в різних країнах світу. Так наприклад, у Японії роблять паперове орегамі  журавликів, чому студенти й навчили дітей. Майстер – клас  від  делегованих студентів КУП НАНУ  провела Полінська Дар`я, голова комітету інформації студентського парламенту університету.