Студенти КУП НАНУ провели флеш-моб, присвячений Дню пам`яті та примирення

8 Травня, 2015

Як зазначено в Указі Президента України «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» « … з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначеного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам`яті про загиблих воїнів … установити в Україні День пам`яті та примирення, який відзначити щороку 8 травня…».

Студенти КУП НАНУ для відзначення Дня пам`яті та примирення провели флеш-моб «Діти народжуються не для війни», до якого долучилися за попередніми домовленостями під час проведення Міжнародної виставки «Освіта та кар`єра – 2015», ВНЗ України. Завершення даного проекту планується 22 червня 2015 року, звітом про даний захід буде виготовлення банера з логотипами ВНЗ за підтримки Всесвітньої федерації миру. Банер буде передано до музею столиці.