Студенти КУП НАНУ провели літературно-музичний усний журнал, присвячений Міжнародному дню 8 Березня

11 Березня, 2013

Напередодні  Міжнародного дня 8 Березня студентський актив провів літературно-музичний усний журнал «Воістину небесна і земна».
   У рамках загальноуніверситетської програми  «Інтелектуальна власність України – перлини сучасного живопису для студентської молоді» cпівробітники та студенти КУП НАНУ на другому поверсі вишу можуть зануритися у філософське бачення світу через об’єктив автора.
   Серед музичних «сторінок» журналу – чудові композиції гри на саксофоні у виконанні Анни Савранської, соло на віолончелі Трофимчук Ярослави.

У рамках загальноуніверситетської програми «Кроки до прекрасного» присутнім віншувала зворушливу пісню Миколи Сингаївського «Чорнобривці»  та  найпопулярніші романси Ірина Персанова, лауреат Міжнародних, Всеукраїнських фестивалів.
   До уваги присутніх були  представлені популярні пісні у виконанні Юлії Сіончук, Міс Глядацьких симпатій студентської молоді м.Києва; Олі Корчагіної, першої Віце-Міс університету.

Наступну  «сторінку» літературно-музичного вітання озвучили  гітаристи  Олексій Мандрійчук, студент І курсу та Артур Єдгаров, студент коледжу економіки, права та інформаційних технологій, учасник фестивалю-конкурсу юних виконавців.
   На завершення заходу звучала чарівна музика у виконанні талановитої Олександри Видрі, яка віртуозно виконала на скрипці ряд  творів.

Проректор з гуманітарної освіти та виховної роботи
Левківська Г.П.