Студенти КУП НАНУ провели традиційне свято, присвячене Дню захисників Вітчизни

25 Лютого, 2013

Указом Президента України № 202 від 23 лютого 1999 року установлено в Україні свято – 23 лютого – День захисника Вітчизни. Студентський парламент КУП  НАНУ  в цей день вшанували  мужність і відданість тих, хто відстояв землю у воєнні роки, захистив від рабства рідну землю та у мирні роки охороняв чи охороняє її волю, честь і незалежність

У вітальному слові до присутніх Ю.Бошицький, ректор університету зазначив, що цього дня ми повертаємося пам’яттю і серцем до незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити,  надавати якісну юридичну освіту.

Сергій Марченко, командир взводу студентів КУП НАНУ, які навчаються на військовій кафедрі, рапортував Ю.Бошицькому, ректорові про успішне навчання  170 студентів вишу на військовій кафедрі.

У музичному вітанні взяли участь Володимир Гаврилюк – Містер університет з композицією бального танцю; Юлія Дімітрова – стипендіатка Київського міського голови з піснею «Намалюю тобі»; Влад Денис привітав присутніх піснею «Как молоды мы были».

Інформацію підготувала
Левківська Г.П.