Студенти КУП НАНУ провели урок права для старшокласників на базі районної бібліотеки ім. Павла Усенка

30 Жовтня, 2012

23 жовтня 2012 року на базі районної бібліотеки ім. Павла Усенка студентський актив Київського університету права НАН України провів урок права для старшокласників ЗОШ № 209 на тему «Знай свої права!». Олена Кулик та Тетяна Берлінова, студенти IV курсу ознайомили школярів із положеннями Основного акту народовладдя – Конституцією України, що стосуються основоположних прав, свобод та обов’язків людини та громадянина. Учні виявили жвавий інтерес до питань, що стосувалися юридичної відповідальності за вчинення різноманітних правопорушень. Невимушена атмосфера під час проведення заходу сприяла налагодженню дискусій між студентами та учнями на різноманітні правові теми.

В рамках проведення уроку права студенти Київського університету права НАН України  коротко ознайомили присутніх із діяльністю студентського парламенту вишу та провели профорієнтацію серед учнів ЗОШ № 209 Дніпровського району м. Києва. Особлива увага була приділена висвітленню інформації щодо проведення наукового конкурсу ім. В.М. Корецького серед учнів 11 класів.
     Студенти Київського університету права НАН України висловлюють щиру подяку працівникам бібліотеки за створення чудових умов для проведення даного заходу.

Комітет інформації
студентського парламенту