Студенти КУП НАНУ привітали ветеранів Святошинського району з Новорічними святами

10 Січня, 2014

28 грудня 2013 року студенти КУП НАНУ привітали з Новим роком та Різдвом Христовим представників первинної організації ради ветеранів Святошинського району. Це вже стало доброю традицією у рамках підписаного меморандуму між ветеранами та студентським парламентом КУП НАНУ напередодні  Нового року зустрічатися. Другий рік поспіль діє загальноуніверситетська програма «Передаймо тепло своїх родин людям поважного віку».

Студенти університету зосередили увагу громади Святошинського району  на предмет звернення до людей старшого покоління.  На  думку студентів їх не досить вдалими  є звернення «люди похилого віку». Молоде покоління майбутніх юристів  вважають,  що хилять дерево, а людей треба поважати не залежно від того,  яким є їх вік.  Саме тому дана програма носить таку назву.
     Незалежно від свого поважного віку ветерани підготували дуже веселу та змістовну концертну  програму, щирі привітання , які сприяють плідній співпраці молоді та ветеранів кількох поколінь.

У заході взяли участь волонтери першого курсу:  Артур Мінаков, Заєць Ігор, Філоненко Олег, Маршал ВладиславНаріжна Любов, студентка ІІ курсу, яка у Лідерському  рейтингу Святошинського району в номінації  «Доброчинність року» виборола перемогу серед студентства восьми вишів,  Теплова Катерина,  студентка ІІІ курсу, член комітету наукових та студентських зв`язків.

Інформацію підготувала Теплова Катерина
Фото Зайця Ігоря