Студенти КУП НАНУ урочисто відсвяткували День вишиванки

17 Травня, 2018

Одним із ключових пріорітетів Київського університету права НАН України є виховання патріотизму і збереження національних цінностей і традицій. З покон віків українська вишиванка була важливою складовою українського національного вбрання та оберегом.  Саме вона вирізняє нас від інших і водночас об’єднує різних людей у єдиний народ, одну націю.

vish1.jpg

vish2.jpg

vish3.jpg

Цього року свято вишиванки у КУП НАНУ відзначали 17 травня. Приємно, що у цей день багато студентів Університету за покликом свого серця долучились до свята, одягнувши урочисту вишиванку. Така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурної освіченості та духовної свідомості.

vish4.jpg

vish5.jpg

vish6.jpg

Знаково, що в КУП НАНУ також діє Музей етнографії, в якому студенти мають змогу ознайомитись з експозицією рушників, вишитих орнаментами всіх регіонів України.

vish7.jpg

vish8.jpg

vish9.jpg

Єдність студенства та професорсько-викладацького складу КУП НАНУ через символ українського народу – вишиванку, є проявом патріотичної налаштованості та бажанням зберегти цінності нації.

vish10.jpg

vish11.jpg