Студенти КУП НАНУ вдячні професору Вільяму Батлеру

28 Листопада, 2012

Бібліотека Київського університету права НАН України висловлює глибоку вдячність  почесному професору університету, доктору юридичних наук, професору Пенсильванського університету (США) пану Вільяму Батлеру за подаровані книги та часописи. Для студентів та професорсько-викладацького складу університету є великою честю співробітництво з В. Батлером, видатним фахівцем  в галузі правознавства.  Нещодавно  колекція іноземної правничої літератури бібліотеки Київського університету права знову  поповнилась новими виданнями, подарованими професором  Батлером.
     Слід зазначити, що контакти з відомими закордонними науковцями, які здійснюються в  рамках реалізації університетської стратегії розвитку міжнародного партнерства у сфері освіти і науки, мають надзвичайно корисні для студентства університету наслідки.
     Серед цих зв’язків важливе значення мають багаторічні партнерські стосунки, що  пов’язують КУП НАНУ   з авторитетним  вченим, автором  відомих  книг , присвячених  правовим системам  Росії, України та  інших пострадянських держав,  професором  Батлером.
     Професор Батлер передав  університетській  бібліотеці вже понад  двісті примірників книг та журналів англійською мовою. Ці видання сприяють опануванню студентами КУП НАНУ не лише знаннями  з різних галузей міжнародного права  та національного права США, європейських країн, Росії,  але й поглибленому вивченню англійської мови професійного спрямування, особливо необхідної майбутнім фахівцям  з міжнародного права, яких готує  університет.     Подарована професором Батлером  література стане відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду та надасть неоціненну допомогу у вивченні іноземної юриспруденції, порівняльного правознавства,  теоретичній та практичній підготовці студентів та науково-дослідній роботі викладачав Київського університету права.