Студенти КУП НАНУ відвідали АРТ ярмарок на підтримку бійців АТО

5 Листопада, 2014

2 листопада 2014 року відбувся благодійний АРТ ярмарок на підтримку бійців АТО. Це був перший масштабний ярмарок який організували студенти КНУБА за підтримки Студентської ради м. Києва та студентів КУП НАНУ .

Там можна було скуштувати смачні капкейки та іншу, не менш чудову домашню випічку, взяти участь у безпрограшній лотереї, а також придбати недорогі якісні вироби та прикраси ручної роботи, що були виготовлені власноруч юними майстринями, а також оцінити творчість починаючих художників, фотографів, музикантів.
     Від нашого університету на допомогу у проведенні ярмарку були делеговані студенти –  Президент Студентського парламенту КУП НАНУ Полінська Дар`я, заступник президента Студентського парламенту КУП НАНУ Шклярик Богдан, заступник голови комітету наукових та студентських зв’язків Теплова Катерина та активні студенти першого курсу, серед яких – Буфан Василій, Гурська Ольга, Євдокимова Владлена, Лащук Марія, а також кандидат в президенти студентського парламенту від другого курсу Сидоренко Максим,.

Для всіх охочих взяти участь у АРТ Ярмарці чекав теплий прийом, та весела дружня атмосфера, з концертом на якому юні дарування виконували Українські народні пісні.