Студенти КУП НАНУ відвідали Будинок уряду

25 Листопада, 2014

24 листопада 2014 року студенти Київського університету права НАН України, за сприяння ректора, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького відвідали Будинок Уряду. Супроводжувала студентів  к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу,  керівник гуртка з господарсько-процесуальних дисциплін Ірина Сергіївна Похиленко та асистент кафедри Юлія Валеріївна Твердохліб, провів екскурсійний огляд завідувач сектору комунікативних технологій Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Кабінету Міністрів України Володимир Борисович Татаренко.

Під час виїздного засідання гуртка в рамках теми «Взаємовідносини виконавчої та судової гілок державної влади України» студенти змогли відвідати приміщення Будинку Уряду, в якому ознайомилась з історією створення будівлі. Будинок Уряду – одна з найважливіших установ нашої держави. Будівля зведена за часів Сталіна, в радянські часи тут розміщувався НКВС, згодом КДБ. Екскурсійна програма включила розповідь про архітектурні споруди, в яких до появи в 1938 році за проектом архітекторів І.Фоміна та П.Амбросімова Будику Уряду, знаходився центральний виконавчий орган державної влади.

Відвідини музею Будинку Уряду надали можливість побачити відтворену в оригіналах документів «живу» історію. Будівля має Галерею портретів керівників урядів України від Володимира Винниченка до представників сучасності. А перебування у кабінетах, де зараз відбуваються засідання, прес-конференції і просто пересування «коридорами влади» створило неповторну атмосферу. Також студенти були ознайомлені із роботою Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю.
     Щиру вдячність учасники гуртка висловлюють ректорові Юрію Ладиславовичу Бошицькому за сприяння у проведенні візиту до стін Будинку Уряду.

Інформацію підготувала
Похиленко І.С.