Студенти КУП НАНУ відвідали чемпіонат найкращих команд КВК міста Києва

29 Березня, 2012

Напередодні всесвітнього дня гумору 27 та 28 березня 2012 року студенти КУП НАНУ відвідали  чемпіонат офіційної  нової  Відкритої ліги КВК м.Києва «Столиця», що пройшов у ЦКМ НАУ за підтримки Київської міської державної адміністрації  й  Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Києва.
     Два дні між собою змагалися понад  40 найкращих команд КВК Києва, України та найближчого зарубіжжя.  Ця подія стала дуже яскравим стартом для початку новітньої історії студентського КВК.  Ведучим заходів був зірка КВК, чемпіон Вищої ліги КВК у складі команди КВК «ХАІ» Сергій Лаврик. Володарів Кубку Києва визначало зіркове журі,  до складу якого входили представники «Студії Квартал -95», «Великої різниці», «Бойцовського клубу», учасники команд КВК Вищої ліги, а також співорганізатори Кубку.

Перевагу у кількості балів, отримала команда Київського Національного Авіаційного Університету. Це було грандіозне свято, веселе та захоплююче. Студенти КУП НАНУ отримали велику кількість  яскравих та приємних  вражень, море позитиву та задоволення,  з головою поринули у світ гарного настрою та чудового гумору. Ця подія дуже вплинула на духовний та творчий розвиток студентів, під ейфорією цього дійства, вони навіть виявили бажання створити команду КВК у своєму університеті.

Iсторія КВК в Україні налічує вже кілька десятків років – це унікальне  соціальне явище аналогів якому, за популярністю та масовістю немає у молодіжному середовищі на всьому пострадянському просторі, у тому числі і в столиці України.  КВК став насправді наймасштабнішим рухом творчої молоді та завоював таку кількість прихильників, яка може посперечатися навіть з кількістю футбольних фанатів.

Шаркова Інна