Студенти КУП НАНУ відвідали дитячий будинок “Родина” в м.Боярка (фоторепортаж)

21 Грудня, 2009

21.12.2009 р. за дорученням ректора Юрія Бошицького в рамках програми «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», яка вже другий рік поспіль реалізується в КУП НАН України, группа студентів відвідала дитячий будинок «Родина», що знаходиться в м.Боярка.

Дуже тепло і гостинно прийняли представників студентського активу в дитячому будинку. Дід Мороз (студент 1 курсу, Вадим Гурин) та Веселий Ельф (студентка 3 курсу відділення міжнародного права Магдич Вікторія) провели ігротеки з дітьми та кожному з них подарували радість, новорічний настрій та особистий подарунок кожному з дітей. Солодощі, іграшки та одяг були приємною несподіванкою для дітлахів.

Дякуємо усім студентам, викладачам, що брали участь у цьому заході а також всім тим, хто передав тепло свого серця дітям!

Баскакова Олександра, студентка 1 курсу.