Студенти КУП НАНУ відвідали історико-меморіальний музей Михайла Грушевського

28 Березня, 2016

У Київському університеті права НАН України впроваджуються педагогічні інновації у національний освітній простір. Для закріплення матеріалу з предмету «Історія держави і права України» проводяться лекції-екскурсії в музеях м. Києва. Так, нещодавно, студенти – члени наукового гуртка «Пам`ятки українського права»  разом з В`ячеславом Івановим,  професором кафедри теорії та історії держави і права КУП НАН України відвідали історико-меморіальний музей Михайла Грушевського, що розташований у будинку родини Грушевських. Потративши до музею, студенти одразу ж проникнулися аурою цього глибокого та дуже історичного місця.  Ця будівля з 1908 р., є справжнім осередком та символом української культури у Києві. Це єдина будівля, що вціліла до наших днів від київської садиби Грушевських.

Щасливі будні та трагічні сторінки з життя цієї вражаючої історичної постаті Михайла Грушевського  стали невід’ємною частиною змісту музею.
     Даний музей – зосередження української культури та розгалуження нашої спільної історії в одному місці.
     Знаковим є те, що серед експонатів музею є килим – подарунок від КУП НАНУ, що символізує глибоку данину шану до історичної постаті Михайла Грушевського.

Екскурсовод акцентувала увагу на питанні «Перші уряди України: становлення виконавчої влади у 1917-1920рр.; ІV Універсал, що був і є визначальним для України».

Ангеліна Яковлєва та
Олена Давидова,