Студенти КУП НАНУ відвідали Кабінет Міністрів України

9 Жовтня, 2015

З нагоди відзначення Дня юриста 08 жовтня 2015 року  за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького від Київського університету права Національної академії наук України, були делеговані студенти до Будинку Уряду на зустріч з представниками Уряду. На даному заході студенти мали змогу поспілкуватися із Заступником Міністра Кабінету Міністрів України – Романом Гребою,  який провів зустріч зі студентами у дискусійній формі та відповів на запитання присутніх. Слід зазначити, із 20 представників вишів столиці 5 студентів – студенти КУП НАНУ. Для делегованих студентів-юристів було проведено екскурсію про історію створення Будинку Уряду України від  Будинку Ради Народних Комісарів УРСР до сьогодення.

Студенти щиро вдячні ректорові, професорові Юрію Бошицькому та Секретаріату Кабінету Міністрів за надану можливість відвідати цікаву екскурсію та побачити роботу Кабінету Міністрів України зсередини.

Всіх зі святом!

Опря Дар’я,
радник ректора зі студентських питань
на громадських засадах