Студенти КУП НАНУ відвідали Кловський палац

2 Жовтня, 2014

1 жовтня 2014 року, з нагоди святкування Дня юриста, студенти Київського університету права НАН України, за сприяння ректора, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького відвідали Кловський палац, нині представницький корпус Верховного Суду України (м. Київ, вул. Пилипа Орлика 8) . Супроводжувала студентів  к.ю.н., доцент кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу,  керівник гуртку з господарсько-процесуальних дисциплін Ірина Сергіївна Похиленко.
     Під час виїздного засідання гуртка в рамках теми «Організаційно-правові засади діяльності господарських судів» студенти змогли відвідати приміщення для офіційних заходів та міжнародних зустрічей, семінарів, конференцій, зал судових засідань та музей ВСУ, в якому зібрано понад сотню експонатів, що розповідають про історію судочинства на теренах України як у давнину, так і упродовж минулих десятиліть. Інтер’єри представницького корпусу відтворено в стилі бароко другої половини XVIII ст. Аналогами інтер’єрів Кловського палацу можуть бути інтер’єри Маріїнського палацу в Києві, як такі, що будувались одночасно і тією самою групою архітекторів, інтер’єри палаців Петербурга другої половини XVIII ст. та Європи цього періоду.

Учасники гуртка висловлюють слова вдячності ректорові Юрію Ладиславовичу Бошицькому за сприяння у проведенні екскурсії, яка дала змогу майбутнім юристам відчути атмосферу приміщення, в якому приймались доленосні судові рішення.