Студенти КУП НАНУ відвідали Києво-Печерську лавру

11 Травня, 2018
    Протягом багатьох років КУП НАНУ піклується про те, щоб його студенти отримали не тільки гарну теоретичну та практичну базу по спеціальності юриста та юриста-міжнародника, але і формує духовний розвиток молоді. Тому велика увага приділяється вихованню у студентів культури і моральності, доброти і милосердя.
    У рамках проекту «Пізнай свій край», що діє під патронатом ректора, професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького 10 травня 2018 року студенти Київського університету права НАН України відвідали Києво-Печерську лавру.

1n.jpg

2n.jpg

3n.jpg

Представник Київської духовної академії і семінарії Павло розповів про історію заснування Києво-печерської лаври, показав чудову територію, а також провів студентів до Ближніх печер, де покояться мощі преподобних ченців Печерських і розказав про їх життєву історію. Саме до них прямують люди з усього світу, щоб побачити на власні очі диво Господнє.
    Наприкінці екскурсії, студенти могли вільно поспілкуватись з представником Київської духовної академії і Семінарії Павлом і задати різні питання щодо духовності, моралі, життя та смерті людини.
Окрім того, студентська молодь КУП НАНУ відвідала меморіал Вічної Слави, який складається з обеліска і Алеї Павших Героїв, де розташовані 34 могили воїнів, що загинули в роки Другої світової війни; та національний музей “Меморіал жертв Голодомору”. Вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

4n.jpg

5n.jpg

6n.jpg

Студенти КУП НАНУ вдячні ректору, професору, заслуженому юристу України Юрію Бошицькому за сприяння у здійсненні екскурсії, а представникy Київської духовної академії і Семінарії Павлу за цікаву розмову.