Студенти КУП НАНУ відвідали Київський міський центр крові

30 Квітня, 2014

Символом роду, вірності, дружби, любові, сили й краси в народі завжди вважалась кров. «Кров з молоком» — так кажуть про сильних та красивих людей. «Ми з тобою однієї крові!» — казали герої відомої казки. Людина, яка володіє сильним, рухливим, врівноваженим типом нервової системи Гіппократ назвав сангвініком (від лат. sanguis — життєва сила, кров), тобто насиченим життєвою силою, кров’ю.
     Усвідомлюючи донорство як  почесний обов’язок кожного свідомого громадянина, студенти Київського університету права  долучилися до програми донорства крові та відповідально поставилися до цієї ролі, адже розуміють, що якщо вчора донор відповідав тільки за стан свого здоров’я, то сьогодні – вже і за самопочуття інших людей.

Слово «донор» походить від латинського «donare» – «дарувати». У випадку з донорами крові подарунком часто є життя іншої людини.