Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр Оперети

23 Вересня, 2013

У рамках  загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного», який діє в КУП НАНУ під особистим патронатом Юрія Бошицького, ректора, професора, заслуженого юриста України 18 вересня студенти відвідали Київський національний академічний  театр Оперети виставу «Моя чарівна леді».
     Зала театру була повністю заповнена, що є не дивним, адже на сцені була дивовижна гра акторів. Велике розмаїття різноманітних костюмів, хороший гумор та чудова атмосфера  перенесли студентів у магічне звучання оперети. Перебуваючи у залі, студенти повністю занурилися у часи британської аристократії та вишуканих манер. Слід зазначити, що майбутнім юристам сподобалася  чудова робота режисера-постановника.

Студенти КУП НАНУ  висловлюють щирі слова вдячності за надану можливість відвідати театр, адже ми,  як глядачі, отримали заряд гарного настрою, а як юристи – збагатили свою культурну скарбницю.

Миркєєв Ярослав, студент першого курсу
                                    факультету міжнародних відносин

Within the KUL project Steps to the beauty which is under the personal patronage of the rector, the professor, the honored lawyer of Ukraine, Yuri Boshytskiy, on the 18th of September the students visited the Kyiv National Operetta Theatre performance My fair lady.

The theater’s hall was completely full, which is not surprising, because the scene was an amazing game which moved the students to a magical sound of operetta. Being in the hall, the students completely immersed in the time of British aristocracy and refined manners. It should be noted that the future lawyers enjoyed an excellent director’s work.
     Students of KUL express sincere gratitude for the opportunity to visit the theater, because we, as viewers, have charge of a good mood and as lawyers – have enriched our cultural treasury.