Студенти КУП НАНУ відвідали Київський національний академічний театр оперети

25 Квітня, 2012

У рамках загально-університетської програми «У світи прекрасного» найактивніші та найталановитіші студенти КУП НАНУ отримали прекрасний подарунок від ректора університету Юрія Ладиславовича Бощицького  – похід в Київський національний академічний театр оперети на унікальний романтичний мюзикл  – «Welcome to Ukraine або Подорож у кохання», який останнім часом здобув велику популярність серед глядачів та став візитною карткою театру оперети.
     Варто висловити найщиріше захоплення студентів цією прекрасною постановкою! Сучасна історія –  роман в інтернеті, дуже вразила та глибо запала в душу кожного! Неперевершено! Неповторно! Чуттєво! Прекрасна гра акторів… тривожна, справжня! Чарівна музика, співи та танці! Шикарні декорації!

Завдання режисера-постановника мюзиклу, художнього керівника театру оперети Богдан Струтинського – показати  сучасну Україну, але через фольклор, народні обрядові традиції та самобутні подробиці побуту, було виконано бездоганно. Симбіоз минулого та сучасного, виглядав органічно та переконливо. Такою Україну ще ніхто не бачив: традиційні обряди з незвичними народними костюмами в поєднанні із сучасною хореографією та елементами акробатики, стародавні автентичні пісні в сучасній обробці – цікавий мікст та чудовий місточок між поколіннями! За дві години перегляду вистави, студенти наче побували у подорожі всією Україною, заглянули у кожний її куточок , насолодилися прекрасними краєвидами рідної землі.
     Дуже шкода, що сучасна Україна, на жаль, втрачає свою красу й органічність, запроектовану предками. Хоча ця обставина у виставі аж ніяк не завадила двом люблячим серцям стати на весільний рушник…

Висловлюємо щиру  подяку ректору КУП НАНУ Юрію Ладиславовичу Бощицькому за підтримку талановитої молоді та сприянню їх культурного та гармонійного розвитку, завдяки якому формується  творче мислення та мистецькі здібності студентів .