Студенти КУП НАНУ відвідали лекцію Андрюса Кубілюса

29 Жовтня, 2015

На запрошення Посольства Литовської Республіки, Посольства Швейцарії  та за дорученням ректора, професора Юрія Бошицького Величко Касим та Білий Олександр, студенти  Київського університету права НАН України за напрямом підготовки «міжнародне право» відвідали відкриту лекцію прем`єр-міністра Литви 1999-2000, 2008-2012 пана Андрюса Кубілюса. Пан Андрюс Кубілюс був вражений серйозністю зусиль у здійсненні реформ в Україні і реальним досягнутим прогресом, якому можна вірити, незважаючи на надзвичайно складні обставини і зовнішню загрозу, перед якою стоїть Україна. Значну увагу лектор приділив питанням децентралізації влади, зазначивши, що слід уникати питань повільності впровадження реформ в Україні.  Усі  гілки влади повинні прискорити зусилля для забезпечення подальшого прогресу економіки.  Литовська Республіка  готова ділитися досвідом та підтримувати Україну. Лекція озвучувалася англійською мовою.

Студенти дякують ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість відвідати лекцію та збагатити свої теоретичні знання з питань міжнародних відносин.

Величко Касим,
студент МПм- 61