Студенти КУП НАНУ відвідали музей Національної телекомпанії України та виробничих приміщень телевізійного центру

9 Жовтня, 2015

8 жовтня 2015 року з нагоди дня юриста студенти Київського університету права НАН України, за сприяння ректора, професора, Заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького відвідали музей Національної телекомпанії України та виробничих приміщень телевізійного центру. Супроводжували студентів к.ю.н, доценти кафедри конституційного, адміністративного, господарського права та процесу Ірина Сергіївна Похиленко та Олена Шотаєвна Чомахашвілі.

Національна телекомпанія України має унікальну історичну спадщину, якої не має жодний український телеканал – МУЗЕЙ телебачення! Музей ілюструє усю історію ТБ в Україні.  Завітавши до музею, студенти побачили унікальні раритети: перший телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, телевізійні камери-артистки, які знімались у фільмах «Москва сльозам не вірить» та «Іронія долі», фотоапарати, мікрофони та радіоприймачі ще довоєнного періоду. Загалом, експозиція нараховує понад 600 експонатів. Під час візиту до музею, можна потрапити на «телевізійну кухню» і просто заблукати, бо екскурсія включає мандри телецентром, а він оповитий міфами та легендами.

Учасники екскурсії висловлюють слова щирої вдячності ректорові Юрію Ладиславовичу Бошицькому за сприяння у проведенні екскурсії.