Студенти КУП НАНУ відвідали Національне зібрання (Парламент) Угорщини

11 Вересня, 2017
    11 вересня 2017 року делегація студентів Київського університету права НАН України на чолі з Ректором, заслуженим юристом України, професором Ю. Бошицьким відвідала Національне зібрання (Парламент) Угорщини.

Будівля Парламенту Угорщини була побудована наприкінці XVIII ст. і є найбільшою в країні спорудою, яка складається з 691 кімнати, 29 сходів різних розмірів і 10 подвір’їв. Величезна будівля Парламенту, за задумом, має відображати столітню історію становлення і розвитку парламентаризму Угорщини.

У XVIII ст., при будівництві тоді ще «королівського  парламенту», будівля була розрахована таким чином, щоб розмістити дві палати (верхню та нижню), але після Другої світової війни угорська влада вирішила затвердити однопалатний законодавчий орган.
     Під час візиту студенти змогли відвідати простору залу, в якій представлені найцінніші експонати Угорської королівської епохи, зокрема і королівська корона Святого Іштвана. Як відомо, протягом останніх десяти років в будівлі Національних зборів на широкий загал виставляються священні для народу Угорщини коштовності угорської монархії: корона засновника держави Святого Іштвана, золота булава і посріблена шабля.

parlam1s.jpg

parlam2s.jpg