Студенти КУП НАНУ відвідали Національну оперу України ім. Т.Шевченка.

13 Квітня, 2012

Напередодні  Дня Народження видатного російського композитора, диригента, педагога, музично-громацького діяча Петра Ілліча Чайковського, студенти КУП НАНУ відвідали його оперу «Іоланта», що відбулася на одній із найвідоміших оперних і балетних сцен Європи –  в Національній опері України ім. Т.Шевченка.

Першим, що вразило студентів у постановці це музика та неймовірно прекрасні декорації. Працюючи над «Іолантою» композитор не зрадив собі, опера насичена характерними для Чайковського мотивами, які чудово були зіграні симфонічним оркестром оперного театру. Студенти захоплені духом опери, який вітав у прекрасних стінах театральної зали, проникнулися подіями, що відбувалися на сцені, майстерною грою акторів та дуже цікавим сюжетом. Історія сліпої дівчини, яка жила в омані свого батька короля Рене, не знаючи про свою неповноцінність – глибоко запала в душу кожного! По закінченню ІІ дії, студенти не могли стримати своїх  шалених позитивних емоцій, були приємно вражені та задоволенні! Все закінчилося бурхливими оплесками та піднесеним веселим настроєм…

Висловлюємо щиру  подяку ректору КУП НАНУ Юрію Ладиславовичу Бощицькому за підтримку талановитої молоді та  чудовий подарунок – похід  до театру опери та балету.
     Отже, Шановні студенти КУП НАНУ, якщо Вам хочеться чогось видовищного та милого, приємного та цікавого відвідайте Національну оперу України, відчуйте себе інтелектуалами та культурно освідченими людьми! Відкрийте для себе сторінку української та світової музичної класики!!!
     За додатковою інформацією  та квитками на майбутні вистави, звертайтеся до керівника Культурно-розважального центру КУП НАН України –  Інни Василівни Шаркової  к.218.

Інна Шаркова