Студенти КУП НАНУ відвідали Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка

22 Травня, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного»,  що діє під особистим патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького, 18 травня 2015 року студенти та професорсько-викладацький склад  Київського університету права НАН України відвідали Національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка , де відбувся Гала – концерт 2-го Київського конкурсу-фестивалю української академічної пісні пам`яті Оксани Петрусенко.
     Історія театру Франка, як і історія будівлі, у якій він розташований, насичена великою кількістю імен та подій, одне з яких – Оксана Петрусенко*.

Київський Конкурс-фестиваль української академічної пісні пам’яті Оксани Петрусенко – це Конкурс-фестиваль академічної пісні, який проводиться з метою популяризації пісенного мистецтва, виявлення та підтримки творчо-обдарованої молоді, сприяння розкриттю талантів та духовно-емоційних здібностей молодих виконавців.

Родзинкою Гала-концерту юних виконавців був неперевершений спів лауреата міжнародних, Всеукраїнських конкурсів Ірини  Персанової, яка  подарувала присутнім майстер-клас співу. Білі троянди – символ подальших творчих зустрічей із співачкою, студенти подарували Ірині Персановій.

Співпраця Київського університету права НАН України та Київського національного академічного театру оперети має важливе значення для культурного розвитку студентства, виховання у молоді відчуття прекрасного. Студенти та працівники університету завжди із задоволенням відвідують вистави та залишаються відданими прихильниками талановитих артистів театру, а особливо підтримати обдаровану молодь та розкрити нові співочі таланти.

Студенти Київського університету права Національної академії наук України дякують ректорові Юрію Бошицькому за надану можливість відвідати театр.

Окса́на Андрі́ївна Петрусе́нко (5 (18) лютого 1900, Балаклава — 15 липня 1940, Київ) — українська оперна співачка (лірико-драматичне сопрано). Одна з найкращих виконавиць українських народних пісень і романсів. Заслужена артистка УРСР. Кавалер ордена «Знак Пошани» (1936)[2]. Народна артистка УРСР (1939). Голос Оксани Андріївни є голосом-символом України її часу.

Полінська Дар`я

Голова Ревізійної комісії