Студенти КУП НАНУ відвідали Новий український театр

30 Березня, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного»,  що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького студенти  відвідали вистави «УПС! .. Я прийшов» в Новому українському театрі.  Приходячи в цей світ ми радісно кричимо «Дивіться! Я прийшов!», і навіть не здогадуємося, що чекає нас на шляху. І часто не поспішаємо поставити собі головні питання – «А навіщо я прийшов? Чому? Заради чого? За якою такою потребою?» І проживаємо комедію власного життя у святому невіданні … Комедія-притча дає можливість поглянути на себе зі сторони – посміятися, порадіти, засумувати. Головну роль у виставі зіграв Віктор Цекало, відомий артист театру та кіно. Угода про співпрацю Нового українського театру та КУП НАНУ дає можливість студентам після вистави безпосередньо поспілкуватися з акторами, задіяними у виставі та  одержати відповіді на питання, що хвилюють глядача. Захід було приурочено до Міжнародного дня театру, що відзначають 27 березня.

Проект «Кроки до прекрасного» сприяє підвищенню культурної свідомості студентів.
     Студенти висловлюють слова щирої вдячності за надану можливість участі в креативному проекті.