Студенти КУП НАНУ відвідали оперету «Бал у Савойї»

6 Квітня, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки  до прекрасного», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького найактивніші студенти КУП НАНУ за кошти університету відвідали виставу «Бал у Савойї» в Київському національному  академічному театрі оперети.  Метою даного проекту є долучати студентів до культурного життя столиці, ознайомлювати з новими тенденціями і проявами у мистецтві та літературі, виховувати у студентів естетичний смак, спонукати до самовдосконалення та реалізації свого творчого потенціалу для повноцінного духовного розвитку. Розвивати вміння «слухати і чути» найтонші «ноти» різних видів мистецтва. Студенти мали можливість поспілкуватися після завершення вистави з головним героєм, роль якого виконував Євген Прудник та зробити традиційні фото на згадку. Студенти були глибоко здивовані тим, що пропагуючи здоровий спосіб життя Євген Прудник має звання Чемпіона світу з армреслінгу. Микола Мацюк, студент ІІ курсу юридичного факультету посів ІІІ місце у змаганнях із армреслінгу на кубок імені академіка НАН України Шемшученка, що проходили в КУП НАНУ в рамках загальноуніверситетського проекту «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», мав нагоду із Чемпіоном світу обмінятися символічним потиском руки цього виду спорту і передати вітання від учасників змагань КУП НАНУ.

Проект «Кроки до прекрасного» сприяє підвищенню культурної свідомості студентів.

Студенти висловлюють щиру подяку ректору Юрію Бошицькому за надану можливість відвідати оперету.

Чернега Наталія,
помічник проректора