Студенти КУП НАНУ відвідали передпрем’єрний показ вистави «Труффальдіно із Бергамо»,

16 Червня, 2014

В рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного» 12 червня 2014 року студенти Київського університету права НАН України відвідали передпрем’єрний показ вистави «Труффальдіно із Бергамо», який з пройшов у Київському національному театрі оперети.
     За словами режисера-постановника вистави, художнього керівника театру, з.д.м України Богдана Струтинського, матеріал благодатний для роботи: «Складний, по-перше, тому що віршована форма, по-друге, безперервний рух: швидкі зміни подій, миттєві реакції, така собі енергійна пружина. Комедія дель арте – це чудова школа: тут потрібні темперамент, чітка дикція, хороша пам’ять, увага, винахідливість, багата фантазія, спритність, а також володіння тілом, декламацією, голосом і диханням . Тут навіть пантоміма як мова рухів тіла виступає нарівні зі словом, а то і більше: спочатку треба все зіграти мімікою, жестом, а вже потім словом, як результатом найбільшого емоційного розпалу».
Студенти Київського університету права отримали незабутнє враження від дійства. Своїми відчуттями поділилася студентка 1 курсу Алла Хмарук – «Вистава сприймалася на одному диханні, костюми та декорації дозволили зануритися у стихію карнавалу. Найбільше враження справили вокалісти Національної оперети. Їх чарівні голоси та яскрава гра – це справжнє диво!»

Мюзикл «Труффальдіно із Бергамо» в Національній опереті ставиться за мотивами п’єси італійського драматурга Карла Гольдоні «Слуга двох панів», написаної 1749 року у жанрі комедії дель арте. Комедія, з притаманною їй динамічністю, швидкими змінами подій, миттєвими реакціями та дуже високими вимогами до акторів, підкорилася творчому колективу Національної оперети.