Студенти КУП НАНУ відвідали підшефний дитячий будинок «Колиска дитячої надії»

8 Червня, 2011

За дорученням ректора КУП НАНУ, професора, Заслуженого юриста України, Юрія Бошицького, 03 червня 2011 року представники студентського самоврядування КУП НАН України, в рамках благодійної акції «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», відвідали підшефний дитячий будинок «Колиска дитячої надії».
      Основною метою поїздки було правове виховання дітей, спрямоване на розвиток особистостей з достатнім рівнем правової вихованості. Під час зустрічі з вихованцями дитячого будинку, окрім передачі іграшок, книжок, одягу, студенти провели дуже цікаву, і, що дуже важливо – пізнавальну бесіду щодо знання прав дитини. Адже, одним із аспектів всебічного розвитку особистості є висока правова культура. Залучення дітей до правової культури збагачує їх духовне життя. Водночас, знання ними своїх прав і обов’язків розширює можливості їх реалізації, зокрема, й у власних інтересах. Правове виховання зміцнює життєву позицію, підвищує громадянську активність.

Відповідно до вікової категорії вихованців дитячого будинку, майбутніми юристами було розроблено тематичний буклет «МОЇ ПРАВА» з використанням фотографій попередньої зустрічі вихованців «Колиски дитячої надії» зі студентами КУП НАНУ.

Проведений захід засвідчив, що майбутні юристи, мають змогу не тільки розвиватися у науково-освітньому та культурному планах, а й активно реалізовувати свої духовні цінності та переконання.

Ми повинні створити світ, сприятливий для дітей, світ у якому кожна дитина почуватиметься захищеною, де її думка буде поважатися, де немає місця насильству, світ, який би дав змогу виховати здорове, щасливе, досконале покоління. Оскільки, сьогоднішні діти – завтрашні громадяни, то їх захист і розвиток є передумовою майбутнього розвитку людства.

На завершення зустрічі, Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи КУП НАНУ, від імені Юрія Ладиславовича та членів ректорату передала адміністрації дитячого будинку благодійний грошовий внесок; студенти передали вихованцям будинку іграшки, книжки від волонтерів студентської родини КУП НАНУ, а найголовніше – тепло своїх рук маленьким дітям.