Студенти КУП НАНУ відвідали святковий концерт «ФОЛЬКЛОР ЄДНАЄ НАС»

28 Квітня, 2017

28.04.2017 року студенти Київського університету права Національної академії наук України під патронатом ректора Юрія Бошицького в рамках загальноуніверситетського проекту «Кроки до прекрасного» на запрошення Посла Угорщини в Україні пана Ерно Кешкеня відвідали Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського, де відбувся концерт «Фольклор єднає нас» в рамках IХ Міжнародної Пасхальної Асамблеї за участю музикантів з України та Угорщини.
     Концерт був організований Посольством Угорщини в Україні за підтримки Адміністрації Прем’єр-міністра Угорщини.

Захід відкривали ректор Музичної Академії та представник Посольства Угорщини в Україні. В заході приймали участь такі колективи як: гурт «Салонна»; «Тячівська банда»; «Солотвинське тріо».
     Студенти насолоджуватися старовинною музикою Угорщина та Закарпаття. Відчувши колорит етнічної музики, студенти надихнулися на більш глибоке вивчення фольклору обох країн.

Прес-центр КУП НАНУ