Студенти КУП НАНУ відвідали Верховну Раду України

11 Травня, 2017

27 квітня 2017 року,  в рамкам ознайомлення з роботою вищих органів державної влади  України  – 46 студентів Київського університету права НАНУ, що навчаються в структурному підрозділі м. Вінниці та партнерських коледжах побували на екскурсії  в будинку Верховної  Ради України.
     Під час шістдесятихвилинної екскурсії студенти мали змогу дізнатись більше про законодавчі органи державної влади України та власні очі побачити унікальні речі, приміщення:
–    картину О.Кулакова «Державотворення»;
–    знамениті кулуари Верховної  Ради;
–    побували на балконі, звідки видно робочі місця нардепів, тощо.

Це була дуже цікава та водночас пізнавальна екскурсія, адже, сесійний будинок  Верховної  Ради України є не тільки важливим осередком  політичного життя країни, а й величезною архітектурною пам’яткою нашої столиці.
     Під час екскурсії студенти зустрілися зі своїм відомим земляком В.І. Слишинським,  який виконує обов’язки Керівника  Апарату Верховної  Ради України та зробили пам’ятні  фотографії.

Студенти КУП НАНУ висловлюють вдячність ректорові Юрію Ладиславовичу Бошицькому та адміністрації за сприяння в організації та проведені екскурсії.

Матеріали підготував
доцент кафедри галузевих правових наук
 Київського університету права НАН України
Ковальчук Ю.І.