Студенти КУП НАНУ відвідали відкриття головної ялинки на Софійській площі Києва

20 Грудня, 2016

В Київському університеті права НАН України в рамках  загальноуніверситського проекту  «Кроки  до прекрасного», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького,  студенти I-курсу разом зі своїм куратором,  завідувачем кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін  Кальмук Іриною  та доцентом кафедри теорії та історії держави і права  Панасюком  Романом відвідали  головну подію столиці. Саме на день Святого Миколая місцяни Києва трепетно готують новорічну красуню до новорічних свят.

Наша мандрівка почалася з вулиці Хрещатик, продовжилась  казковою Софіївською площею,  де були найрізноманітніші розваги та найсмачніші українські народні страви. Наш куратор Кальмук Ірина розповіла студентам про новорічну красуню, яку привезли до нашого міста з Івано-Франківщини. Її прикрашають яворівські іграшки, що мають різноманітні форми і розміри: янголи, коники, пташки, місяці та Віфлеємські зрізки. Також  побували біля пам’ятника Богдана Хмельницького. Наш викладач  Панасюк  Роман розповів ідею  створення пам’ятника та його історію. Нашою кінцевою зупинкою  в пізнавальній подорожі була історична споруда Золоті ворота,  що є однією з візитних карток столиці.

Студенти I-курсу залишилися задоволеними від історико-новорічної подорожі засніженими вулицями столиці України. Новорічна атмосфера полонила серце кожного,а Святий Миколай не залишив першокурсників без маленьких, але приємних подарунків. Ми переконалися, що усмішка дитини – це імідж нашої України.
     Даруймо посмішки один одному не лише в святкові дні.

Прес-центр КУП НАНУ