Студенти КУП НАНУ відвідали Всеукраїнський фестиваль науки

17 Травня, 2018

«Хто думає про науку, той любить її,
а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися…»
Григорій Сковорода

Напередодні Дня науки, 16 травня 2018 року студенти Київського університету права НАН України відвідали Всеукраїнський фестиваль науки, що є  масштабним загальнодержавним проектом з  популяризації досягнень науки в Україні, залучення молоді до наукових досліджень, піднесення авторитету і престижу науки в українському суспільстві. Засновником Всеукраїнського фестивалю науки у 2007 році стала Національна академія наук України, якій підпорядкований єдиний ВНЗ в Україні – Київський університет права.

fn1.jpg

fn2.jpg

fn3.jpg

Урочисто відкрив фестиваль Перший віце-президент НАН України Наумовець Антон Григорович, який зазначив про величезну роль науки у розвитку  сучасного суспільства. Також зі словом до писутніх звернулась пані Ізабель Дюмон, Посол Французької Республіки в Україні та головний партнер заходу.

fn4.jpg
fn5.jpg

fn6.jpg

Крім того, надзвичайно почесно для студентів КУП НАНУ було прослухати лекцію лауреата Нобелівської премії, професора Сержа Ароша, яка була на англійській мові, та  лекцію академіка НАН України Кальченка Віталія Івановича.
    Після завершення урочистої частини студентська молодь КУП НАНУ мала змогу особисто поспілкуватись з Ізабель Дюмон, Сержом Арошом та багатьма іншими українськими та зарубіжними вченими і високопосадовцями.

Зустрічі та особиста комунікація з такими високоповажними людьми для майбутніх юристів та юристів-міжнародників є чудовим дороговказом для розвитку професійних здібностей та гарна можливість перейняти досвід з перших вуст.

fn7.jpg

fn8.jpg

Студенти КУП НАНУ пишаються тим, що їх ректор, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький вникає в життя молоді,  надає можливість всебічного розвитку особистості та робить студентське життя яскравішим і цікавішим.