Студенти КУП НАНУ відвідали виставку Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе

9 Жовтня, 2018

Нещодавно студентам Київського університету права Національної академії наук України на чолі з ректором Юрієм Бошицьким випала нагода відвідати виставку грузинського художника і за сумісництвом Надзвичайного і Повноважного посла Грузії в Україні Гели Думбадзе, що проходила в музеї-майстерні Івана Кавалерідзе.

vpg1.jpg

vpg7.jpg

vpg6.jpg

Виставка присвячена 100-річчю дипломатичних відносин між Україною та Грузією та триватиме до 10 листопада, тому кожен бажаючий може насолодитися акриловим мистецтвом, адже це остання виставка Гели Думбадзе у цьому стилі. Роботи художника наповнені особливим сенсом і  кожна людина може побачити щось своє.

vpg4.jpg
vpg3.jpg

vpg2.jpg

Слід зазначити, що перша персональна виставка під назвою «Київ. Містичні вікна» відбулася у червні 2012 року, в Києві, в галереї «Арт Хол» Фонду сприяння розвитку мистецтва.

На сьогоднішній день роботи пана Посла представляє престижна грузинська галерея «Art Gallery Line», а також, велика їх частина зберігається у приватних колекціях багатьох країн світу.

vpg5.jpg

vpg8.jpg

Унікальністю цих картин також є те, що 24 представлених роботи були написані лише вночі та всього за 3 місяці.
    Студенти університету надзвичайно вдячні пану Послу за надану можливість помилуватися прекрасними роботами та збагатити свій духовний світ.

Прес-центр КУП НАНУ