Студенти КУП НАНУ відвідали «Замок-музей Радомисль»

25 Травня, 2015

У рамках загальноуніверситетського проекту «Пізнай свій край», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького найактивніші студенти – координатори даного проекту відвідали перлину стародавнього королівського шляху «Віа Регія», що з`єднував вісім європейських країн – Іспанію, Францію, Нідерланди, Німеччину, Польщу, Литву, Білорусь і Україну. Замок-музей розташований за 86 км від Києва, у Житомирській області,  в центрі міста Радомишль.

Під час екскурсії студенти мали можливість безпосередньо бути дотичними до виготовлення за старовинною технологією ХVІІ століття листків паперу. На листках є відтиск торгівельного знаку, розробником якого є Єлисей Плетенецький, архімандрит Києво-Печерської Лаври – засновник Радомишльської папірні. Для майбутніх юристів, які вивчають інтелектуальне право,  було цікаво доторкнутися до торгівельного знаку паперу.
     Зворушила студентів унікальна експозиція музею – «Душа України» – представлена 5000 домашніх ікон ХVІ-ХХ ст. Серед експонатів – роботи народних і професійних іконописців, домашні іконостаси, гуцульські складні і козацькі ковчеги.

Напередодні Дня Конституції України студенти КУП НАНУ, підтримуючи столичний проект «Vільна книга», подарували від ректора – провідного фахівця в галузі права інтелектуальної власності, підручники, газети «Калейдоскоп університетських подій» районній бібліотеці, започаткувавши новий загальноуніверситетський проект «Крокуюча книга». До цього проекту долучилася випускниця КУП НАНУ Борисюк (Богданевич) Тетяна із своїм 6-ти місячним сином Богданом.

КУПівська родина – студенти, випускники будуть й надалі крокувати із подарунковими книгами до районних бібліотек України з метою підтримки бібліотечного фонду. Адже, кожен із КУПівців пишається своєю  малою Батьківщиною, а в  цілому – Україною.