Студенти КУП НАНУ віншували працівників та професорсько-викладацький склад університету «Вертепом»

13 Січня, 2014

13 січня 2014 р. студенти КУП НАНУ віншували працівників та професорсько-викладацький склад університету «Вертепом» з нагоди святкування  Різдва Христового та Старого нового року. «Вертеп» завітав до ректора університету Бошицького Ю.Л., який привітав та пригостив учасників за народною традицією і наголосив, що підтримання традицій, що ідуть із глибин віків, є невід’ємною рисою освіченої людини нового покоління.  В холі відбулося театралізоване дійство, де студенти виступили з віршами, колядками та щедрівками.

З піснями та привітальними словами всі учасники дійства пройшли по університету, завітали в усі підрозділи, де їх гостинно приймали і пригощали солодощами. До святкової ходи залучились студенти всіх курсів та факультетів вишу, а також представники студентського парламенту і центру культурно-дозвілевої діяльності КУП.

Студенти КУП НАНУ із гордістю підтримують традиції українського народу, в рамках загальноуніверситетської програми «Пізнай свій край», займаються активною просвітницькою діяльністю, спонукаючи поважати історію та культуру рідного краю.