Студенти КУП НАНУ віншували ветеранів Другої світової війни Інституту держави і права ім. В.М. Корецького з Днем Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам`яті та примирення

8 Травня, 2015

За дорученням ректора КУП НАН України, професора Юрія Бошицького представники студентського самоврядування 07 травня 2015 року привітали ветеранів Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, почесних докторів Київського університету права НАН України:
     Бабкіна Володимира, провідного українського юриста, політолога, заслуженого діяча науки і техніки України; Мурашина Геннадія, українського правознавця, заслуженого юриста України з Днем Перемоги над нацизмом у Європі, Днем пам`яті та примирення, з 70-річчям  Дня Перемоги.

У вітальному слові Юрій Шемшученко, директор Інституту держави і права ім. В.М. Корецького, академік НАН України, почесний ректор КУП НАНУ, відзначив, що 9 Травня для ветеранів є подвійним святом, адже після закінчення Другої світової війни сьогоднішні ветерани стали першими науковцями нашої установи, які 66 років тому (13 травня 1949 року) почали свою наукову діяльність у стінах інституту держави і права, який сьогодні носить ім’я Михайла Корецького.

Зі щирими словами глибокої шани та поваги від професорсько-викладацького складу, особисто від ректора КУП НАНУ, професора Юрія Бошицького до присутніх звернулася Галина Левківська, проректор з соціально-гуманітарних питань, яка наголосила на тому, що історія України – це не лише хроніка творення незалежності держави і боротьби за її існування, а й мільйонноіменний некрополь, де спочивають сини і доньки нашого народу, які заради Батьківщини віддали найдорожче – своє життя. Вона побажала присутнім ветеранам, щоб і надалі вони допомагали КУП НАНУ навчати молодь патріотизму.

Студенти вітали присутніх теплими та щирими словами. Олександр Даценко, президент студентського парламенту у своєму вітальному слові звернувся до ветеранів зі словами глибокої подяки за великий подвиг перед людством і наголосив, що студентська молодь КУП НАНУ,  сповнена поваги до героїв нашої країни грізних років Другої світової війни і сьогодення. Він передав естафету вітання ветеранів учаснику бойових дій зони АТО Скальському Денису, студенту ІІ курсу юридичного факультету КУП НАНУ. Зворушливою була ця мить для присутніх. 70 років розділяє два покоління, яким є що сказати присутнім про любов до Батьківщини, чому вони 70 років тому і тепер повністю віддають себе рідній Вітчизні, що для них значить війна, мир, перемога…

За дорученням ректора делегація від КУП НАНУ подарували дорогим ветеранам знакові подарунки та квіти пошани та грошову допомогу.

Студенти на конкурсній основі розробили вітальну листівку «З Днем Перемоги над нацизмом у Європі»

Відеозвернення випускниці КУП НАНУ,  “Міс університет – 2013” Сіончук Юлії